10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi

Duyurular

10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi

ZEYTİN DALI HAREKATI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMAMIZ

Zeytin Dalı Harekatına Öz Ağaç-İş Sendikasından Destek

10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi
 
Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Öz Ağaç-İş Sendikası, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde güvenlik ve istikrarı sağlamak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristlerine karşı, dost ve kardeş bölge halkını baskı ve zulümden kurtarmak üzere başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’na “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla destek oldu.

Öz Ağaç-İş Sendikası Yönetimi, temsilcileri ve üyeleri ile “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla başlattığı vatan savunmasına gönüllü oluyoruz imza kampanyası ile her daim Mehmetçiğimizin yanında olduklarını basın açıklaması ile duyurdu.
Başlatılan destek kampanyası için açıklama yapan Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Tuncay Dolu, “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla başlattıkları imza kampanyası ile her zaman devletimizin ve askerimizin yanında her türlü mücadeleye gönülden hazır olduklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın Başkomutanlığında başlatılan Operasyonun, bölgeye barışı getirmesi ve sınır güvenliğimizin sağlanması amacıyla önem arz ettiğine değinen Tuncay Dolu, “Hiç şüphesiz ki, şanlı Türk Ordusu o bölgede ve yedi cihanda barışı ve istikrarı sağlayacak kudrete sahiptir. Bizler de Mehmetçiğimizin dualarımızla destekçisiyiz. Ancak, dost düşman herkes bilsin ki her Türk vatan evladı için mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Biz bu anlayışla doğduk bu anlayışla vatan için düşünmeden canımızı ve malımızı veririz. İnancımız şudur ki; ‘’Ölürsek şehit, kalırsak gaziyiz’’ diyerek “Bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak 10 bin üyemizle her daim devletimizin yanındayız ve destekçiyiz” ifadelerini kullandı.

Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Tuncay Dolu sözlerine “Biliyoruz ki; eğer bugün Tek Millet, Tek Devlet, Tek Vatan, Tek Bayrak altında rahatça yaşıyorsak kahraman askerlerimizin ve ona destek olan Türk Milleti sayesindedir” diyerek sürdürdü.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

7. Biz Büyük Bir Aileyiz Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

Öz Ağaç-İş Sendikası "Biz Büyük Bir Aileyiz" etkinlikleri kapsamında Kayseri Sevgi Evlerinde kalan kimsesiz çocuklar ile down sendromlu, lösemili, otistik 650 yavrumuza piknik organizasyonu düzenledi. Sunuculuğunu KRAL FM DJ Afrikalı Ali'nin yaptığı ünlü sanatçı Bülent Serttaş ve İstanbul Girls Orkestrasının konser verdiği etkinliğimizde ünlü oyuncu Arzu Yanardağ'da çocuklarımızın yanında olarak etkinliğimize destek verdi. Piknik yapan, oyunlar oynayan çocuklarımız ise gönüllerince eğlendi. Sendikamız 2 yıl içinde 7.sini düzenlediği  "Biz Büyük Bir Aileyiz" etkinliklerinin 6 sını çocuklar icin düzenleyerek ayrıca farkindalık yarattı.Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Merkez Yönetimi olarak birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birini sergilerken etkinliğimize maddi manevi desteklerini esirgemeyen sanatçılarımız Bülent Serttaş, İstanbul Girls Orkestra ekibi ve Arzu Yanardağ'a ayrıca Boydak Holding, Kilim Mobilya, İpek Mobilya, Ergül Mobilya, Flekssit Mobilya ve diğer işverenlerimize, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilçe Belediye Başkanlıklarına, Ak Parti ve MHP İl Başkanlarımıza, Sevgi Evleri Yetkililerimize tüm emegi gecenlere ve katılanlara teşekkür ediyoruz.

Etkinlik Fotoğraflarının tamamını görmek için tıklayınız.

ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

DEVAMI

ÇSGB Verilerine Göre Sendikamız İş Kolunun Lideri

Öz Ağaç İş Sendikası tarihinin en yüksek üye sayısına ulaşarak yine mobilya, kağıt ve ağaç Sanayi işkolunun  lider sendikası oldu.

ÇSGB Temmuz ayi verilerine göre sendikamiz yine iş kolunun lideri oldu. Ayrica üye sayısinda da önemli bir artış sağladı.

Öz Ağac İş Sendikamiz iş kolundaki bütün sendikaların üye sayısı Toplamından daha büyük bir sendika olma özelliğini korudu.

Hedef 2020 yılında 20.000 üye...

GENEL MERKEZ YÖNETİMİ

 

DEVAMI

ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI

baskan
ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI
İş Kolunun Lider Sendikası

Tanıtım Filmi

Duyurular

 • ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI SİDE SOSYAL TESİSİ
 • KUDÜSE SAHİP ÇIK
 • Göksel Mobilyada Örgütleniyoruz
 • Salı TV1 de Canlı Yayındayız

Foto Galeri

 • KAYSERİ SEVGİ EVLERİ ETKİNLİĞİ
 • 2018 Öz Ağaç İş Sendikası Hizmet İçi Eğitimi
 • SOSYAL TESİSİSİMİZ ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN
 • Raporlar

Videolar

 • ÖZ AĞAÇ-İŞ ESTİM SOSYAL TESİSİ
 • Alfemo Üyelerimize Teşekkürler
 • Av Tuncay Dolu TV1 Canlı Yayın
 • İşsizlik Maaşı Nasıl Alınır?