10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi

Duyurular

10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi

ZEYTİN DALI HAREKATI İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMAMIZ

Zeytin Dalı Harekatına Öz Ağaç-İş Sendikasından Destek

10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi
 
Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Öz Ağaç-İş Sendikası, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde güvenlik ve istikrarı sağlamak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristlerine karşı, dost ve kardeş bölge halkını baskı ve zulümden kurtarmak üzere başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’na “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla destek oldu.

Öz Ağaç-İş Sendikası Yönetimi, temsilcileri ve üyeleri ile “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla başlattığı vatan savunmasına gönüllü oluyoruz imza kampanyası ile her daim Mehmetçiğimizin yanında olduklarını basın açıklaması ile duyurdu.
Başlatılan destek kampanyası için açıklama yapan Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Tuncay Dolu, “10 Bin Teröriste Karşı 10 Bin Kahraman Gönüllü İşçi” sloganıyla başlattıkları imza kampanyası ile her zaman devletimizin ve askerimizin yanında her türlü mücadeleye gönülden hazır olduklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın Başkomutanlığında başlatılan Operasyonun, bölgeye barışı getirmesi ve sınır güvenliğimizin sağlanması amacıyla önem arz ettiğine değinen Tuncay Dolu, “Hiç şüphesiz ki, şanlı Türk Ordusu o bölgede ve yedi cihanda barışı ve istikrarı sağlayacak kudrete sahiptir. Bizler de Mehmetçiğimizin dualarımızla destekçisiyiz. Ancak, dost düşman herkes bilsin ki her Türk vatan evladı için mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Biz bu anlayışla doğduk bu anlayışla vatan için düşünmeden canımızı ve malımızı veririz. İnancımız şudur ki; ‘’Ölürsek şehit, kalırsak gaziyiz’’ diyerek “Bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak 10 bin üyemizle her daim devletimizin yanındayız ve destekçiyiz” ifadelerini kullandı.

Öz Ağaç-İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Tuncay Dolu sözlerine “Biliyoruz ki; eğer bugün Tek Millet, Tek Devlet, Tek Vatan, Tek Bayrak altında rahatça yaşıyorsak kahraman askerlerimizin ve ona destek olan Türk Milleti sayesindedir” diyerek sürdürdü.

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İnegöl Mobipan da TİS Sevinci

Öz Ağaç-İş Sendikası ile Bursa İnegöl'de kurulu bulunan MOBİPAN A.Ş ile 1.dönem Toplu İş Sözleşmesi (TİS) görüşmeleri sona erdi.

Yoğun bir teşkilatlanma sürecinin ardından Toplu sözleşme sürecine geçilen Mobipan'da çalışanlar için kazanımlarla dolu bir TİS imzalandı.

Görüşmeleri yürüten Genel Başkan Vekilimiz Avukat Tuncay Dolu yaptığı açıklamada "İnegöl’de bir ilki gerçekleştiriyoruz bu nedenle mutluyuz, imzaladığımız TİS inşallah üyelerimiz için hayırlı sonuçlara vesile olacaktır. " ifadelerini kullandı.

Tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİMİ

DEVAMI

ABD ve İsrail i Protesto Ettik

HAK-İŞ, ABD’nin elçiliğini Kudüs’e taşımasını ve sonrasında İsrail’in sivil Filistinlilere yönelik vahşi saldırısını İsrail Büyükelçiliği Rezidansı ile ABD Büyükelçiliği önünde yaptığı basın açıklamasıyla protesto etti.

Biz de Öz Ağaç-İş Sendikası olarak protestolara katılarak bu haksız zulme dur dedik.

DEVAMI

ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI

baskan
ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI
İş Kolunun Lider Sendikası

Tanıtım Filmi

Duyurular

 • ÖZ AĞAÇ-İŞ SENDİKASI SİDE SOSYAL TESİSİ
 • KUDÜSE SAHİP ÇIK
 • Göksel Mobilyada Örgütleniyoruz
 • Salı TV1 de Canlı Yayındayız

Foto Galeri

 • 2018 Öz Ağaç İş Sendikası Hizmet İçi Eğitimi
 • SOSYAL TESİSİSİMİZ ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN
 • Raporlar
 • 1 Mayısı Adana da Coşkuyla Kutladık

Videolar

 • ÖZ AĞAÇ-İŞ ESTİM SOSYAL TESİSİ
 • Alfemo Üyelerimize Teşekkürler
 • Av Tuncay Dolu TV1 Canlı Yayın
 • İşsizlik Maaşı Nasıl Alınır?